Teams

In seizoen 2017-2018 nemen we met vier seniorenteams en zes jeugdteams deel aan de competitie. Daarnaast hebben we nog twee speciale teams: KorfbalFit en de Kangoeroe Klup.

S1
Trainers S1/S2: Cor van Dijk en Rick Mast
Coach: Cor van Dijk
Jeremi Mast
Jeroen van Kappel
Henk Luijk
Jordi Mast
Daniëlle Ras
Elisa van Hengstum
Ilse van Barneveld
Hélène van den Heuvel

S2
Trainers S1/S2: Cor van Dijk en Rick Mast
Coach: Manny Schuin
Jelmer van Nuss
Tim Luijk
Nico Meijer
Koen van Barneveld
Jade Kraaikamp
Tessa Rademaker
Mariëlle Luijk
Susan Verbeij

S3
Trainer: wisselsysteem
Coach: vacant
Jorn van Dam
Manny Schuin
Roald Lapré
John van den Boom
Yasmine u/d Bogaard
Sascha Witteveen
Sara Dijkhuizen
Rianne Smit
Maaike Smit

S4
Trainer: wisselsysteem
Coach: vacant
Franklin Snoek
Patrick de Gooijer
Kees Groeneveld
Frans Hendriksen
Agnes Kraaikamp
Marijke van de Meent
Daphne Hilhorst
Laurien Smit
Winanda de Boer
Petra Snoek

KorfbalFit
Trainer: vacant
Jelle Baak
Ton Kraaikamp
Daphne van den Ende-Slot
Martine Kraaikamp

A1
Trainers/coaches: Jordi Mast en Elisa van Hengstum
Tim Beuving
Sander de Jongh
Jesse de Boer
Bas Blokzijl
Frederique van den Heuvel
Elise Koning
Stéphanie Sloothaak
Masja van de Hoef
Leanne Snoek
Hetty de Jongh

A2
Trainers/coaches: Jeremi Mast en Jelmer van Nuss
Michael van Bijleveld
Mark Luijk
Nils de Boer
Viggo Schellevis
Rianne Koning
Eva Kok
Margriet Kok
Thirza Zijtveld
Aniek van de Hoef
Charlotte Bielschowsky

B1
Trainers/coaches: Tessa Rademaker, Koen van Barneveld en Jeroen van Kappel
Ingmar Visser
Sem Beuving
Lars van Amelsvoort
Pim de Bruyn
Mike van den Boom
Tethy van Homoet
Iris den Otter
Flora Shabini
Benieke Otte
Lotte Bruijn

C1
Trainers/coaches: Marit Butzelaar, Winanda de Boer en Masja van de Hoef
Stijn Zwart
Simon Mallon
Rutger Veldman
Rachel de Groot
Mika Bouwman
Yuna van Sas
Celina Perier
Julia de Boer
Marit de Boer
Megan Schilham
Tewon Mulueberhan
Sofia Aguiar

D1
Trainers/coaches: Ilse van Barneveld en Hélène van den Heuvel
Jesse de Bruijn
Duncan Knolle
Lars van den Berg
July Felten
Ylva Visser
Anouk Zwart
Maartje van Overbeek
Nathanja Snoek
Merel Zwart
Jilly van Meggelen
Fenna Lucassen

F1
Trainers/coaches: Maaike Smit, Sara Dijkhuizen en Aniek van de Hoef
Cas van Dillen
Jelle Zwart
Sem Berrens
Amber van der Vight
Esmee van Amelsvoort
Jennifer Plekkepoel
Myrthe Groenestein
Lynn van der Veen

Kangoeroes
Trainers: Rianne Smit, Charlotte Bielschowksy en Eva Kok
Daan Visch
Matthijs van den Ende
Youp Zwart