Wedstrijdprogramma

Het wedstrijdprogramma is bekend. Bekijk snel wanneer jij mag spelen!

De zaalcompetitie loopt van zaterdag november tot en met zaterdag 30 maart. Op zaterdag 6 april kunnen er nog inhaalwedstrijden worden gespeeld. Daarna gaan we het veld weer op. De eerste veldwedstrijden van de voorjaarscompetitie worden gespeeld op zaterdag 20 april.

Bekijk hier de uitslagen en standen.


Datum Thuisploeg Uitploeg Verz. Aanv. Scheids
24-11-2018 De Eemvogels 1 SDO 1 15:30 16:30 Jan Nierkes
24-11-2018 Animo 6 De Eemvogels 2 13:00 14:20
24-11-2018 Animo 5 De Eemvogels 3 14:10 15:30
24-11-2018 De Eemvogels A1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5 14:25 15:10 Rick Mast
24-11-2018 Koveni A2 De Eemvogels A2 12:05 13:10
24-11-2018 Soesterkwartier B2 De Eemvogels B1 10:10 11:00
24-11-2018 De Eemvogels C1 ODIK C3 13:30 14:00 Jeremi Mast
24-11-2018 De Eemvogels D1 SKV D2 12:30 13:00 Nils de Boer
24-11-2018 De Eemvogels E1 Antilopen / Lancyr Deelen E4 12:30 13:00 Rianne Koning
1-12-2018 Arena 1 De Eemvogels 1 13:05 14:50
1-12-2018 De Eemvogels 2 Woudenberg 5 15:10 15:40 Rick Mast
1-12-2018 De Eemvogels 3 Synergo 10 13:45 14:15 Rick Mast
1-12-2018 De Corvers A1 De Eemvogels A1 16:45 18:00
1-12-2018 De Eemvogels B1 Victum B3 12:30 13:00 Patrick de Gooijer
1-12-2018 Unitas / Perspectief C3 De Eemvogels C1 11:50 13:00
1-12-2018 Reflex D1 De Eemvogels D1 08:55 10:00
1-12-2018 Nova E2 De Eemvogels E1 10:20 11:15
1-12-2018 Dalto / Klaverblad Verzekeringen F3 De Eemvogels F1 07:55 09:00 Iris van Lunteren
8-12-2018 De Eemvogels 1 KCD 1 16:05 17:05
8-12-2018 Tweemaal Zes 5 De Eemvogels 2 12:15 13:05
8-12-2018 ODIK 7 De Eemvogels 3 14:55 16:00
8-12-2018 De Eemvogels A1 Victum A2 15:10 15:55 Rick Mast
8-12-2018 De Eemvogels A2 Huizen A2 14:15 14:45 Jeroen van Kappel
8-12-2018 RDZ B2 De Eemvogels B1 12:20 13:15
8-12-2018 De Eemvogels C1 Dindoa C3 13:15 13:45 Jordi Mast
8-12-2018 Fiducia D3 De Eemvogels D1 08:55 10:00 Fiducia 4
8-12-2018 Midlandia E2 De Eemvogels E1 08:40 09:45
8-12-2018 De Eemvogels F1 SKF F4 12:15 12:45 Agnes Kraaikamp
15-12-2018 Hemur Enge 1 De Eemvogels 1 13:50 15:30
15-12-2018 De Eemvogels 2 KCD 3 16:15 16:45 Rick Mast
15-12-2018 De Eemvogels 3 KCD 4 14:55 15:25 Rick Mast
15-12-2018 Viking A1 De Eemvogels A1 17:00 18:30
15-12-2018 Het Bosch A1 De Eemvogels A2 13:45 15:00
15-12-2018 De Eemvogels B1 SKF B5 13:40 14:10 Patrick de Gooijer
15-12-2018 Spirit C3 De Eemvogels C1 11:00 12:05
15-12-2018 De Eemvogels D1 Activitas D1 12:30 13:00 Nils de Boer
15-12-2018 De Eemvogels E1 Midlandia E2 12:30 13:00 Mike van den Boom
15-12-2018 De Eemvogels F1 Nova F2 12:30 13:00 Sara Dijkhuizen
5-1-2019 SKF 6 De Eemvogels 2 20:20 21:30
5-1-2019 Telstar E4 De Eemvogels E1 10:00 11:00
12-1-2019 MIA 9 De Eemvogels 2 15:25 16:10
12-1-2019 SGV 4 De Eemvogels 3 17:05 18:15
12-1-2019 De Eemvogels A1 SKF A3 15:45 16:30 Henk Luijk
12-1-2019 SGV A1 De Eemvogels A2 13:20 14:30
12-1-2019 De Eemvogels C1 De Meeuwen C5 14:45 15:15 Jordi Mast
12-1-2019 De Eemvogels D1 HKC D2 13:40 14:10 Aniek van de Hoef
12-1-2019 De Eemvogels E1 Telstar E4 12:30 13:00 Agnes Kraaikamp
12-1-2019 De Eemvogels F1 Koveni F1 12:30 13:00 Daphne Hilhorst
19-1-2019 Blauw Zwart 1 De Eemvogels 1 13:15 15:20
19-1-2019 De Eemvogels 2 Huizen 4 16:30 17:00 Rick Mast
19-1-2019 De Eemvogels 3 Telstar 6 15:05 15:35 Rick Mast
19-1-2019 HKC A1 De Eemvogels A1 08:45 10:05
19-1-2019 De Eemvogels A2 Synergo A2 13:45 14:15 John van den Boom
19-1-2019 De Eemvogels B1 MIA B3 12:30 13:00 Patrick de Gooijer
19-1-2019 De Meeuwen C5 De Eemvogels C1 10:50 12:00 Jarin Bruinekreeft
19-1-2019 Hemur Enge D2 De Eemvogels D1 10:20 11:30 Lars Wintermans
19-1-2019 RDZ E4 De Eemvogels E1 09:20 10:15
19-1-2019 RDZ F2 De Eemvogels F1 10:20 11:15
26-1-2019 De Eemvogels 1 SEV 1 15:45 16:45
26-1-2019 De Eemvogels 2 SKF 6 14:55 15:25 Rick Mast
26-1-2019 Tweemaal Zes A2 De Eemvogels A2 10:10 11:00
26-1-2019 Synergo B4 De Eemvogels B1 12:05 13:00
26-1-2019 De Eemvogels C1 Revival C1 13:45 14:15 Jeremi Mast
26-1-2019 De Eemvogels D1 Het Bosch D2 12:30 13:00 Daphne Hilhorst
26-1-2019 De Eemvogels E1 Synergo E4 12:30 13:00 Nils de Boer
26-1-2019 De Eemvogels F1 Woudenberg F3 12:30 13:00 Sara Dijkhuizen
2-2-2019 SDO 1 De Eemvogels 1 16:25 18:45
2-2-2019 De Eemvogels 2 Animo 6 16:20 16:50 Rick Mast
2-2-2019 De Eemvogels 3 Animo 5 15:10 15:40 Jeroen van Kappel
2-2-2019 De Eemvogels A2 Koveni A2 13:45 14:15 Henk Luijk
2-2-2019 De Eemvogels B1 Soesterkwartier B2 12:30 13:00 Jordi Mast
2-2-2019 SKV D2 De Eemvogels D1 10:30 11:45
2-2-2019 Antilopen / Lancyr Deelen E4 De Eemvogels E1 09:05 10:00
9-2-2019 De Eemvogels 1 Arena 1 15:50 16:50
9-2-2019 De Eemvogels A1 De Corvers A1 14:40 15:25 Rick Mast
9-2-2019 Victum B3 De Eemvogels B1 12:15 13:20
9-2-2019 De Eemvogels C1 Unitas / Perspectief C3 13:40 14:10 Jeremi Mast
9-2-2019 De Eemvogels D1 Reflex D1 12:30 13:00 Rianne Koning
9-2-2019 De Eemvogels E1 Nova E2 12:30 13:00 Mike van den Boom
9-2-2019 De Eemvogels F1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen F3 12:30 13:00 Lotte Bruijn
16-2-2019 KCD 1 De Eemvogels 1 16:55 18:30
16-2-2019 Woudenberg 5 De Eemvogels 2 16:25 17:25
16-2-2019 Synergo 10 De Eemvogels 3 13:05 14:00
16-2-2019 Victum A2 De Eemvogels A1 13:05 14:25
16-2-2019 Dindoa C3 De Eemvogels C1 12:55 14:00 Yuri Onderweegs
23-2-2019 SKF F4 De Eemvogels F1 09:50 11:00
2-3-2019 Telstar 6 De Eemvogels 3 16:00 17:00
2-3-2019 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5 De Eemvogels A1 12:50 14:10
2-3-2019 Huizen A2 De Eemvogels A2 10:00 11:00
2-3-2019 SKF B5 De Eemvogels B1 12:50 14:00
2-3-2019 Activitas D1 De Eemvogels D1 12:35 14:00
9-3-2019 De Eemvogels 1 Hemur Enge 1 16:05 17:05
9-3-2019 KCD 3 De Eemvogels 2 18:35 19:40
9-3-2019 KCD 4 De Eemvogels 3 17:25 18:30
9-3-2019 De Eemvogels A1 Viking A1 15:10 15:55 Rick Mast
9-3-2019 De Eemvogels A2 Het Bosch A1 14:15 14:45 Jeroen van Kappel
9-3-2019 De Eemvogels B1 Synergo B4 13:15 13:45 Patrick de Gooijer
9-3-2019 De Eemvogels C1 Spirit C3 12:15 12:45 John van den Boom
9-3-2019 HKC D2 De Eemvogels D1 08:05 09:10
9-3-2019 Woudenberg E4 De Eemvogels E1 10:00 11:00
9-3-2019 Nova F2 De Eemvogels F1 11:15 12:10
16-3-2019 De Eemvogels 2 Tweemaal Zes 5 15:05 15:35 Rick Mast
16-3-2019 SKF A3 De Eemvogels A1 13:35 15:00
16-3-2019 De Eemvogels A2 SGV A1 13:40 14:10 Jordi Mast
16-3-2019 ODIK C3 De Eemvogels C1 10:55 12:00
16-3-2019 De Eemvogels D1 Fiducia D3 12:30 13:00 Sara Dijkhuizen
16-3-2019 De Eemvogels E1 Woudenberg E4 12:30 13:00 Lotte Bruijn
16-3-2019 Koveni F1 De Eemvogels F1 12:10 13:15
23-3-2019 De Eemvogels 1 Blauw Zwart 1 15:55 16:55
23-3-2019 Huizen 4 De Eemvogels 2 12:10 13:10
23-3-2019 De Eemvogels 3 ODIK 7 15:00 15:30 Henk Luijk
23-3-2019 De Eemvogels A1 HKC A1 13:25 14:10 Jeroen van Kappel
23-3-2019 Synergo A2 De Eemvogels A2 11:05 12:00
23-3-2019 MIA B3 De Eemvogels B1 12:15 13:00
23-3-2019 De Eemvogels D1 Hemur Enge D2 12:30 13:00 Nils de Boer
23-3-2019 De Eemvogels E1 RDZ E4 12:30 13:00 Rianne Koning
23-3-2019 De Eemvogels F1 RDZ F2 12:30 13:00 Agnes Kraaikamp
30-3-2019 SEV 1 De Eemvogels 1 18:05 20:20
30-3-2019 De Eemvogels 2 MIA 9 16:30 17:00 Rick Mast
30-3-2019 De Eemvogels 3 SGV 4 15:05 15:35 Henk Luijk
30-3-2019 De Eemvogels A2 Tweemaal Zes A2 13:45 14:15 Jordi Mast
30-3-2019 De Eemvogels B1 RDZ B2 12:30 13:00 Jeremi Mast
30-3-2019 Revival C1 De Eemvogels C1 10:55 12:00 Martin Verkerk
30-3-2019 Het Bosch D2 De Eemvogels D1 09:45 11:00
30-3-2019 Synergo E4 De Eemvogels E1 08:05 09:00
30-3-2019 Woudenberg F3 De Eemvogels F1 09:00 10:00