Teams

In seizoen 2018-2019 nemen we met drie seniorenteams en zeven jeugdteams deel aan de competitie. Daarnaast hebben we nog de Kangoeroe Klup voor 3 t/m 6-jarigen.

Coördinator/begeleider A en B-jeugd: Jeroen van Kappel (jeroen@eemvogels.nl)
Coördinator/begeleider C en D-jeugd: Jordi Mast (jordi@eemvogels.nl)
Coördinator/begeleider E en F-jeugd en Kangoeroe Klup: Maaike Smit (maaike@eemvogels.nl)

S1
Trainer/coach: Cor van Dijk
Jeremi Mast
Jeroen van Kappel
Henk Luijk
Jordi Mast
Koen van Barneveld
Elisa van Hengstum
Hélène van den Heuvel
Daniëlle Ras
Ilse van Barneveld
Jade Kraaikamp

S2
Trainer: Jeremi Mast
Coach: vacant

John van den Boom
Viggo Schellevis
Roald Lapré
Franklin Snoek*
Maaike Smit
Rianne Smit
Sara Dijkhuizen
Sascha Witteveen
Marit Butzelaar
Susan Verbeij

S3
Trainer: Jeremi Mast
Coach: vacant

Franklin Snoek
Patrick de Gooijer
Frans Hendriksen
Kees Groeneveld
Bram Blok
Petra Snoek
Winanda de Boer
Laurien Smit
Leanne Snoek
Agnes Kraaikamp

A1
Trainer/coach: Tessa Rademaker en Manny Schuin
Sander de Jongh
Tim Beuving
Mark Luijk
Nils de Boer
Elise Koning
Frederique van den Heuvel
Masja van de Hoef
Eva Kok
Margriet Kok
Aniek van de Hoef
Thirza Zijtveld
Rianne Koning

A2
Trainer/coach: Hélène van den Heuvel en Sara Dijkhuizen
Sem Beuving
Ingmar Visser
Mike van den Boom
Lars van Amelsvoort
Jochem Simhoffer
Benieke Otte
Flora Shabani
Tethy van Homoet
Lotte Bruijn

B1
Trainer/coach: Susan Verbeij en John van den Boom
Rutger Veldman
Simon Mallon
Luka Levels
Celina Perier
Yuna van Sas
Mika Bouwman
Rachel de Groot
Megan Schilham
Sofia Aguiar
Tewon Muluerberhan

C1
Trainer/coach: Ilse van Barneveld en Frederique van den Heuvel
Lars van den Berg
Jesse de Bruijn
Duncan Knolle
Stijn Zwart
Jilly van Meggelen
Maartje van Overbeek
Marit de Boer
Julia de Boer
Nathanja Snoek
Ylva Visser
Anouk Zwart
July Felten

D1 (4-tal)
Trainer/coach: Koen van Barneveld en Sander de Jongh
Elyanne van de Kamp
Merel Zwart
Fenna Lucassen
Jennifer Plekkepoel
Isabel Hendriks

E1 (4-tal)
Trainer: Eva Kok, coach: Astrid van der Veen en Maurice van Dillen
Cas van Dillen
Sem Berrens
Jelle Zwart
Lynn van der Veen
Kirsten Goldewijk

F1 (4-tal)
Trainer/coach: Elisa van Hengstum en Aniek van de Hoef
Lars Goldewijk
Youp Zwart
Esmée van Amelsvoort
Myrthe Groenestein
Juliette Gosman

Kangoeroes
Trainer: Masja van de Hoef en Sascha Witteveen
Matthijs van den Ende
Daan Visch
Ilse Zwart
Jelte van Nieuwenhuizen